banner TKD Velky.png

Budete presmerovaný na našu novú web stránku za 5 sec.

dsc_0700.jpg
6th Lehel Vezér International Taekwon-do Cup
 
    Dňa 4.10.2014 (sobota) sa v Maďarsku konal už šiesty ročník medzinárodnej súťaže Lehel Vezér International Taekwon-do Cup. Do Jászberény pricestovali tímy z Maďarska, Česka, Rumunska, Srbska, Slovinska, Bosny a Hercegoviny, Chorvátska a pravdaže nemohol chýbať ani reprezentačný tím zo Slovenska, ktorého súčasťou sú aj cvičenci z nášho klubu. Počet súťažiacich bol naozaj ohromný, prišlo približne 250 súťažiacich.
     Po slávnostnom zahájení a oficiálnom otvorení súťaže sa začalo súťažiť v kategórií tul. Z tejto disciplíny si tím zo Slovenska odniesol niekoľko medailí z rôznych kategórií. Po tuloch nasledovala prestávka na obed. Všetkým súťažiacim, ich trénerom a rozhodcom zabezpečili obed organizátori. Po obedňajšej prestávke nasledovala súťaž v matsogi. Tak isto ako v tuloch, ani v matsogi niektorí cvičenci zo Slovenska nenašli premožiteľa. V neskorých večerných hodinách sa konalo vyhlasovanie výsledkov a oceňovanie najlepších jednotlivcov a tímov. Slovenský tím sa umiestnil ako druhý najlepší tím súťaže.
     Veríme, že budúci rok usporiadatelia zabránia časovému sklzu a miernemu chaosu ako bol tento rok. No aj napriek tomu sa už teraz tešíme na ďalší ročník tejto súťaže, na ktorý sa budeme svedomito pripravovať, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky ako tento rok.
 
Autor: Lenka
18.10.2014 22:29:46
Taekwon2
Ďakujeme za návštevu Našej stránky a dúfame, že sa pridáte medzi Nás.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one