Celoslovenské letné sústredenie v Bobrovci 12.7.2015-18.7.2015

P7120720.JPG
Celoslovenské letné sústredenie v Bobrovci
12.7.2015-18.7.2015
 
V dňoch 12.7.-18.7.2015 sa cvičenci z nášho klubu už po tretí krát zúčastnili celoslovenského Taekwondo sústredenia v Bobrovci. Na sústredenie pricestovali cvičenci z celého Slovenska.
Prvý tréning sa konal ešte večer v deň príchodu (12.7.2015) po tom ako sme sa všetci ubytovali a navečerali. Na druhý deň ráno nasledovala rozcvička o 7:00 hod. a potom raňajky o 8:30 hod.. Po raňajkách si išiel každý oddýchnuť pred raňajším tréningom, ktorý začal o 10:00 hod. a trval dve hodiny. Po namáhavom tréningu sme sa všetci dosýta naobedovali a išli si oddýchnuť. Už o 15:00 nás čakal ďalší dvojhodinový namáhavý tréning, na ktorý sme sa už všetci tešili. O 17:30 sme už mali večeru na stoloch, na ktorú sme sa neskutočne tešili, lebo po tréningu nám už všetkým vyhladlo. Po večery a krátkom oddychu nasledoval ďalší večerný tréning, ktorý však trval už nie dve hodiny, ale iba hodinu a pol a bol zameraný hlavne na sparing. Ďalšie dni sa podobali tým prvým, technické tréningy sa nám striedali so sparingovými a po každé sme sa naučili niečo nové. Tréningy boli buď pod vedením prezidenta STA Ivana Kika IV. dan, alebo trénera z Českej republiky Kamila Šamala II. dan. Posledné dni sústredenia sme trochu zvoľnili tréningy a namiesto tréningu sme si radšej všetci spoločne vyšli na túru na salaš, na ďalší deň sme sa išli zabaviť na bobovú dráhu. Predposledný večer sme si pri spoločnom táboráku opiekli špekáčiky a otužili vzťahy v kolektíve. Posledný tréningový deň (v piatok) sme si ráno odcvičili najnáročnejší tréning na sústredení a potom sme sa všetci už len pripravovali na páskovanie. Niektorí na sebe pracovali a cvičili aj mimo tréningov, čo sa samozrejme dalo nepochybne spoznať aj počas páskovanie v sobotu doobeda. Každému cvičencovi sa podarilo úspešne spáskovať, niektorí postúpili dokonca aj o dva technické stupne. Z nášho klubu úspešne spáskovali: Peter Šucha o dva technické stupne 6. kup, Marián Pham tiež o dva technické stupne 8. kup, Ingrid Košíková o jeden technický stupeň tiež 6. kup.
Po vyhodnotení páskovania a zaželania veľa ďalších úspechov nielen v živote, ale aj Taekwonde sme všetci nabalili posledné veci do áut rozlúčili sme sa a vybrali na dlhú cestu domov, plný nových skúseností, poznatkov a kamarátskych vzťahov. Už teraz sa všetci tešíme ako sa znova spolu stretneme o rok na ďalšom sústredení.

Autor. Lenka
20.08.2015 19:13:46
Taekwon2
Budete presmerovaný na našu novú stránku a dúfame, že sa pridáte medzi Nás.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one