ITF-logo.png
hlavný partner
hlavný partner
Náš instagram
Náš instagram
stránka na FB
stránka na FB
unnamed.png
DSC_0867 (2).JPG
Slovenský pohár Ponte 2014
1. kolo
 
     Dňa 8.3.2014 sa konalo v Horných Orešanoch pri Trnave prvé kolo súťaže Slovenský pohár Ponte 2014. Súťaž vznikla v spolupráci Slovenského zväzu Taekwon-do a Slovenskej Taekwon-do Aliancie. Súťažilo sa v matsogi (boj/sparing), wiroku (prerážanie) a v T-ki. (špeciálne techniky). Na tejto súťaži samozrejme nemohli chýbať ani členovia nášho klubu.
     Krátko po našom príchode sa konala registrácia a prevažovanie súťažiacich. Po ukončení registrácie sa konala porada rozhodcov, na ktorej každého oboznámili so spôsobom bodovania, rozhodovania a každého pridelili k niektorému z ringov. Hneď po porade rozhodcov sa konalo oficiálne otvorenie súťaže a privítanie všetkých súťažiacich. Následne ako boli všetci oboznámený s priebehom súťaže sa začalo súťažiť v sparingu. Súťažilo sa súčasne na dvoch ringoch. Okolo ringov bolo všade vidieť súťažiacich, ktorí sa zahrievajú, pripravujú a čakajú kedy ich zavolajú. Po obedňajšej prestávke sa ďalej pokračovalo v sparingu, ale už sa začalo súťažiť aj v kategóriách wirok a T-ki. Pre niektorých to bolo po prvýkrát, čo súťažili v týchto kategóriách. Možno sa aj trošku obávali súperov, ktorých ešte nepoznali, ale tvrdá práca na tréningoch na seba nenechala dlho čakať. Náš klub si domov odniesol 5-krát 1. miesto, 2-krát 2. miesto a 1-krát 3. miesto. Diplomy a body do ďalšieho kola súťaže získali: Michal Vavro 1. miesto wirok seniori, Diana Ölveczká 1. miesto sparing  -56 kg, 1. miesto wirok seniorky, Jakub Kuruc 1. miesto sparing -48 kg, 1. miesto T-ki žiaci, Lenka Révaiová 2. miesto sparing -56 kg, 2. miesto wirok seniorky, Mário Kovács 3. miesto T-ki seniori.
     Po ukončení súťaže sme sa všetci pobalili a vybrali na cestu domov. Každý z nás získal nové skúsenosti a vedomosti do ďalších súťaží, na ktoré sa už teraz tešíme a začíname pripravovať.

Autor: Lenka
12.03.2014 20:01:57
Taekwon2
Generál Choi Hong Hi - zakladateľ Taekwon-Do

Generál Choi Hong Hi - zakladateľ Taekwon-Do

(* 9.11.1918, † 15.6.2002 )
Ri Yong Sok

Ri Yong Sok

Majster Ri Yong Sok (*10. 12 1961 - † 12. 7 2008)
PhDr. Mgr. Michal Vavro - IV. Dan -  Hlavný tréner 3. triedy pre klub Nové Zámky,  medzinárodný inštruktor
PhDr. Mgr. Michal Vavro - IV. Dan - Hlavný tréner 3. triedy pre klub Nové Zámky, medzinárodný inštruktor
Ing. Peter Tóth, III. Dan - Predseda klubu a tréner 3. triedy v Nových Zámkoch, Reprezentant
Ing. Peter Tóth, III. Dan - Predseda klubu a tréner 3. triedy v Nových Zámkoch, Reprezentant
Jana Tóthova

Jana Tóthova

II. Dan - asistentka trénerov
Lenka Révaiová - II.Dan, asistentka trénera 3 triedy pre Nové Zámky, Reprezentantka
Lenka Révaiová - II.Dan, asistentka trénera 3 triedy pre Nové Zámky, Reprezentantka
Ďakujeme za návštevu Našej stránky a dúfame, že sa pridáte medzi Nás.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one