ITF-logo.png
hlavný partner
hlavný partner
Náš instagram
Náš instagram
stránka na FB
stránka na FB
unnamed.png
DSCF0273.JPG
Sústredenie 29.6.2013 - 6.7.2013
Bobrovec
V dňoch 29.6.2013-6.7.2013 sa náš klub Taekwon-Do Academy Nové Zámky zúčastnil celoslovenského sústredenia v Bobrovci pri Liptovskom Mikuláši. V sobotu 29.6. o 15:00 sme všetci dorazili na miesto a začali sme sa pomaly vybaľovať a oboznamovať s novým miestom.
Po večeri a krátkom oddychu sa nám začal prvý tréning na sústredení, na ktorom sme sa začali spoznávať s ostatnými taekwondistami, ktorých sme ešte nepoznali. Večer sa konala oslava našich trénerov, na ktorej sa všetci bavili. V nedeľu ráno o 7:00 sa rannou rozcvičkou začala celotýždenná tvrdá práca. Mnohí sa pripravovali na páskovanie, ktoré sa malo konať na konci sústredenia. Večer sme si oddýchli pri spoločnej opekačke. Hneď po prvom dni plného cvičenia sme sa skoro všetci zobudili s veľkou svalovkou a chodili sme po schodoch tempom 1 schod za 1 minútu. Napriek tomu sme sa všetci plní odhodlania ďalej vrhli do trénovania. Po obede sme išli skúsiť bobovú dráhu, na ktorej sme si bláznivo zajazdili, oddýchli a neskôr pokračovali v trénovaní a učení sa nových vecí. V utorok sme si namiesto poobedného tréningu vyšli na Žiarsku chatu vo výške 1325 m.n.m. Po výstupe sme boli unavení a nechcelo sa nám ísť dolu pešo. Po dlhom dohováraní a prehováraní sa nám podarilo zlacniť cenu kolobežiek. Po poučení a varovaniach sme sa postupne začali púšťať dolu kopcom. Asfaltová cesta dlhá 5,3 km dala nejednému z nás zabrať. Do cieľa sme nakoniec prišli všetci šťastne s novým zážitkom a bez väčších zranení. Streda sa niesla v duchu športových hier a preto sme si usporiadali malý futbalový turnaj, pri ktorom niektorí aj tak trochu strácali nervy. Po dni oddychu a regenerácie sme ďalej pokračovali v trénovaní avšak už s novými silami. Štvrtok ráno k nám už prišiel aj šéf technického oddelenia, ktorí si nás pomaly začal preverovať, čo sme sa naučili. Čím viac sa blížil čas páskovania, tým viac voľného času sme trávili v telocvični aj mimo tréningov, aby sme si ešte opravili malé chybičky. Netrávili sme ho len hraním stolného futbalu, v ktorom náš tréner Peter nenašiel premožiteľa. V piatok si nás všetkých ešte raz pred páskovaním vyskúšali či už z techník, tulov, matsogi alebo teórie aby sa rozhodli či nás môžu pustiť na páskovanie. Ako poslednú poriadnu večeru nám kuchár, ktorý nám celý pobyt varil výborné jedlá, upiekol prasa, na ktorom sme si všetci pochutnali. Nasledujúce ráno sme všetci po raňajkách išli do telocvične, kde sa malo konať páskovanie. Väčšina z nás bola nervózna a netrpezlivo čakala, kedy nás zavolajú a povedia, čo máme spraviť. Keď si všetkých vyskúšali, každému odovzdali preukaz a povedali, koľko bodov získal.
Na konci boli všetci šťastní, lebo sa každému podarilo postúpiť minimálne o jeden technický stupeň. Po spoločnej fotke a všetkých gratuláciách sme naložili tašky do áut. Rozlúčili sme sa a vydali na cestu domov s nádejou, že budúci rok sa na sústredení znova stretneme.

Autor: Lenka - Janka
19.08.2013 12:05:36
Taekwon2
Generál Choi Hong Hi - zakladateľ Taekwon-Do

Generál Choi Hong Hi - zakladateľ Taekwon-Do

(* 9.11.1918, † 15.6.2002 )
Ri Yong Sok

Ri Yong Sok

Majster Ri Yong Sok (*10. 12 1961 - † 12. 7 2008)
PhDr. Mgr. Michal Vavro - IV. Dan -  Hlavný tréner 3. triedy pre klub Nové Zámky,  medzinárodný inštruktor
PhDr. Mgr. Michal Vavro - IV. Dan - Hlavný tréner 3. triedy pre klub Nové Zámky, medzinárodný inštruktor
Ing. Peter Tóth, III. Dan - Predseda klubu a tréner 3. triedy v Nových Zámkoch, Reprezentant
Ing. Peter Tóth, III. Dan - Predseda klubu a tréner 3. triedy v Nových Zámkoch, Reprezentant
Jana Tóthova

Jana Tóthova

II. Dan - asistentka trénerov
Lenka Révaiová - II.Dan, asistentka trénera 3 triedy pre Nové Zámky, Reprezentantka
Lenka Révaiová - II.Dan, asistentka trénera 3 triedy pre Nové Zámky, Reprezentantka
Ďakujeme za návštevu Našej stránky a dúfame, že sa pridáte medzi Nás.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one