S koncom letných prázdnin a oddychu sme sa v klube rozhodli rozlúčiť našou prvou taekwondo grilovačkou, ktorá sa konala v sobotu 23.8.2014.
Na grilovačku sme sa poctivo pripravovali už niekoľko dní dopredu. Z paliet sme vlastnoručne vyrobili pohodlné sedačky aj s operadlami a nakúpili všetky potrebné ingrediencie na prípravu gulášu a na grilovanie mäsa. Oficiálne mala grilovačka začať o 16:00 hod., no v skutočnosti sa začala ešte niekoľko hodín predtým - prípravou gulášu, zeleninových šalátov a grilovaním mäsa. Hoci to ešte ráno vyzeralo, že bude pekné počasie, navečer už začalo pršať. No i tento problém sme zakrátko vyriešili a postavili sme prístrešok, pod ktorý sme dali stôl a sedačky, aby na nás nepršalo. Kvôli dažďu sme si síce nemohli zahrať plánovaný futbal, alebo twister, ale to nám vôbec nevadilo a hrali sme trošku viac logickejšie hry ako sú napr. šach a dáma. Popri rozmýšľaní nad taktikou hry sme všetci vyhladli. Do sýta sme sa najedli výborného gulášu, ktorý pre nás uvaril Štefan Kuruc a taktiež výborného grilovaného mäsa, ktoré griloval náš tréner Peter Tóth. Keď sa nám už začalo zotmievať, zapálili sme si sviečky, ktoré nám pekne osvetlili celý stôl a taktiež sme ich využili aj na opekanie maršmeloun. Hoci kvôli počasiu nás bolo trošku pomenej, užili sme si kopec zábavy.
O rok plánujeme grilovačku znova zopakovať, no tento krát budeme už vopred pripravený na všetky nástrahy počasia a všetkých členov klubu srdečne privítame aj o rok. Priestor pre grilovačku nám poskytla firma Domen ktorej veľmi pekne ďakujeme.