banner TKD Velky.png

Budete presmerovaný na našu novú web stránku za 5 sec.

L1060282.JPG
19.10.2013 sa konali technické skúšky na kup a dan v Nových Zámkoch na Cirkevnej základnej škole (ul. Andovská 4)

Páskovanie 19.10.2013

     Dňa 19.10.2013 (sobota) sa konalo v Nových Zámkoch páskovanie na technický stupeň kup a dan. Po príchode všetkých cvičencov na miesto konania nás oboznámili s priebehom celého páskovania.

     Ešte pred začatím samotného páskovania sa konal tréning. Na tréningu sme sa najprv poriadne zahriali pri hraní hier a rôznymi posilňovacími cvikmi. Po krátkom strečingu sme si všetci spolu precvičili základné techniky a rozdelili sme sa do skupín podľa našich technických stupňov. V skupinkách sme si spoločne precvičovali tuly, matsogi, techniky a veci potrebné na páskovanie.

     Po ukončení tréningu sme si všetci nastúpili pred  prichádzajúcu komisiu. Po pozdrave sa konalo krátke predstavenie členov komisie a ich uvítanie. Všetci sme si posadali dozadu do telocvične a už sme len čakali, kedy nás zavolajú. Trpezlivo sme pozerali na tých, ktorý práve páskujú a držali sme im palce, aby sa pri ničom nepomýlili. Väčšina z nás bola trochu nervózna, ale aj napriek tomu sa nám podarilo takmer bez chýb predviesť čo sme sa naučili a odpovedať správne na otázky, ktoré nám komisia položila.

     Na konci páskovania komisia odovzdala všetkým preukazy a zagratulovala k postupu. Všetkým zúčastnením sa podarilo úspešne postúpiť o jeden technický stupeň, niektorým dokonca o dva. Po spoločnej fotke a gratuláciách sme sa všetci spokojne rozišli domov s pocitom, že tvrdé tréningy a drina sa vypláca.

 

Autor: Lenka

21.10.2013 15:09:21
Taekwon2
Ďakujeme za návštevu Našej stránky a dúfame, že sa pridáte medzi Nás.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one