banner TKD Velky.png

Budete presmerovaný na našu novú web stránku za 5 sec.

DSC_0322.JPG
Trnava 8.2.2014
Technické skúšky na KUP a DAN
 
    Dňa 8.2.2014 (sobota) sa v Trnave konali technické skúšky na kup a dan. Po príchode všetkých cvičencov a prezlečení do dobokov sa konalo oficiálne privítanie, oboznámenie s priebehom celého páskovania v podaní nášho trénera Petra Tótha 2 .dan.
     Ešte pred začatím samotného páskovania sa konal tréning. Na začiatku tréningu sme sa všetci poriadne rozohriali a spravili si strečing, aby nedošlo k zraneniam a mohli sme bez problémov cvičiť. Postupne sme si spoločne začali opakovať základné techniky. Neskôr sme sa rozdelili do skupiniek podľa technických stupňov. Prechádzali sme si zostavy potrebné na páskovanie a dolaďovali detaily. Ku koncu tréningu sme sa rozdelili do dvojíc alebo trojíc a opakovali si rôzne druhy matsogi, alebo techniky potrebné pri prerážaní. Po skončení tréningu sa konala krátka prestávka, po ktorej sme si všetci nastúpili a pozdravili prichádzajúcu komisiu. Nasledovalo krátke predstavenie komisie a hostí. Po uvítaní komisie sme si všetci posadali a už sme len čakali koho zavolajú. Trpezlivo sme sledovali tých, čo práve páskovali. Niektorý z nás boli nervózny, lebo to bolo ich prvé páskovanie, ale všetko dobre dopadlo. Každému sa podarilo správne zacvičiť daný tul, matsogi, preraziť pripravené dosky, alebo aj predviesť sebaobranu.
     Všetkým zúčastneným sa podarilo úspešne postúpiť minimálne o jeden technický stupeň. Na konci páskovania komisia každému povedala dosiahnutý počet bodov, zagratulovala a rozdala členské preukazy. Po skončení páskovania sme sa všetci prezliekli, rozlúčili a vybrali sa na cestu domov s pocitom, že tvrdá drina a snaženie sa na tréningoch sa vypláca.
Všetkým cvičencom gratulujeme k dosiahnutému úspechu J
 
„taekwon“
 
Autor: Lenka
 
10.02.2014 21:35:34
Taekwon2
Ďakujeme za návštevu Našej stránky a dúfame, že sa pridáte medzi Nás.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one